Birde bizi referanslarımızdan dinleyin.

FAZİLET KÜÇÜKGENÇ

Yaşam Koçluğu Eğitimi çok detaylı hazırlanmış bir eğitimdi. Dilek ve Sefer hocalarımızdan keyifle dinleme ve öğrenme fırsatını yakaladığım için kendimi şanslı görüyorum. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

DEMET ÖZER

sınav sonu kısa anketinizi ve yorum kısmını doldurdum ama gönderemedim size belki de ulaştı bilmiyorum.hocalarım dan ve sizden, eğitim danışmanlarımdan memnunum diyebirim kısaca.

SANİYE VERİMLİ

danışmanların ve sürekli desteği olan ve diğer eğitim ve sertifikalarına devam edeceğim ve bu süreç için ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler

SEMA SÜNBÜL

Genel yaşam içindeki gereken etkileyici sorulardı. Umarım başarmışımdı?

HATİCE LEVENTOGLU

Güzel bir eğitim çok keyif aldım hocalarımıza çok teşekkür ederim

NUREDDİN ÖZDENER

Yeni başlıyorum. Güzel bir eğitim olsun.

GÜLENAY ERMİŞ

Herşey için coook teşekkürler ?

ALİ CEM ESER

Gayet başarılı bir uygulama diye düşünüyorum ☺️

PERİHAN AYHAN

Bilmediğim ne çok şey varmış, videolarınız akıcı ve öğretici. Ceylin Hanım başta olmak üzere tüm ekip çalışanlarına teşekkür ediyorum. hedeflerime ulaşmak için doğru adresteyim. canlı dersleri sabırsızlıkla bekliyorum.

BURÇİN GÜL

Eğitim Danışmanım Yonca Hanıma; işine hakimiyeti, samimiyeti, yönlendirmesi, bilgisi ve öğrenci takibini çok iyi yaparak bu eğitime dahil olmamı sağlaması sebebiyle çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

KORHAN SUNAR

HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. EMEKLERİNİZ VE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

ELİF HAN

Gerçekten kaliteli ve hassas bir yaklaşımla sunulan eğitim.

FİLİZ KOZE ASLAN

Selamlar, Yaklaşık 2 yıldır Aknet Asya kursiyeriyim. İçsel yolculuğumu derinleştirdiğim ve kimi zaman zorlandığım dönemlerde irtibatta olduğum Eğitim Danışmanım Ayşe PELİT Hanımefendi'nin samimiyeti, pozitifliği, sıcakkanlılığı yolculuğumu kolaylaştırırken Aknet Asya Akademi'ye olan güvenimi arttırdı. Ayşe Hanım'a yol arkadaşlığı için sonsuz teşekkürler ediyorum.

AHMET DOK

Zorlu geçen bur sürecin ardından yaşam koçluğu belgesini almaya hak.kazandik çok şükürler olsun. O kadar sonsuz övgüyü hak ediyorsunuz ki, ne yazsam yeterli olmaz. Sonzuz şükranlarımı sunuyor var olunuz. Birlikte daha niceleri ne inşallah. Şimdi ilişki ve evlilik danışmanı olarak.ogrenciniz olmanın haklı gururunu yaşıyorum teşekkürler . İnşallah bu bölümünde alnınızın hakkı ile geçeceğiz inşallah. Kalbi sevgiler sunuyorum. Kabulünü istirham ediyorum .

MEHMET ZEKİ PALA

Farkındalığınızı fark ettiriyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

DİLEK ÖZGÜRDAL

Merhaba gerek videolar gerekse canlı yayınlar çok akıcı be başarılı… isteyerek takip ettim bu eğitime ve kurda katıldığım için çok memnunum

CANAN YILDIRIM

Çok İyi.

ÖZLEM TURHAN

sorular anlasılırdı tesekkurler

TÜLAY BOYUNLU

Yine çok güzel bir peogram biraz geç başladım ama daha birimci dersten itibaren hocalarımız çok mükemmel anlatıyorlar çok teşekkür ederim iyi günler dilerim

AYŞE KOZAN

Videolara yeni düzenleme getirmeniz çok güzel olmuş, eski haliyle kalsaydı sadece notları okumayı düşünüyordum. İç sesimi duymanız güzel oldu teşekkürler

TURAN ŞEN

günaydın düzenli hazırlanmış bir site DERSLERE BAŞLADIK hayırlısı ile

AYTEN KUNTMAN

Yeni yapilan ekran düzenlemesi harika oldu

HASAN YAVAŞ

Koçluk üst seviye eğitimi almak, Esas olarak, bir insanın, bireysel, toplumsal ve sosyal anlamda , insan temel hak ve özgürlüklerine bağlı, saygınlığı kazanır diye düşünüyorum. Öte yandan, eğitim bilgileri, kaba hafriyatı alınmış bir inşaat sahasında planlı projeli bina yapmak için bilgi donanımı sağlıyor.

NURGÜL BEKTAŞ

Süper Bi egitim

FADİME ÇINAR

Çok haz aldım görüşmeden. Ayşe hanım doyurucu bilgi akışı sağladı. Çok teşekkür ediyorum

AHMET DOK

Memnuniyet ve onur duydum,KIYMETLİ HOCALARIM. Yasam koçluğu derslerine de kayıt oldum sanırım ömür boyu sizlerin öğrencisi olacağım ?

AHMET DOK

KIYMETLİ HOCAM... Yaratıcı drama ve çocuk etkinlikleri eğitimi zaman sürecin de,naçizane şahsıma Bir Net Akedemi ailesi ve çalışanları olarak göstermiş olduğunuz,yakın ilgi ve alaka için sonsuz minnet duygularımı ve tesekkurlerimi sunuyorum efendim. Sayeniz de bu kursu çalışan bir fert olarak başarı ile bitirmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Eğitimlerim esnasında emek veren tüm hocalarıma çaycınızdan en alt düzeyde çalışan emekçinize kadar sonsuz şükranlarımı ve tesekkurlerimi sunuyor kabulünü istirham ediyorum efendim. İyi ki varsınız. Keşke sizleri değerlendirebilmek, verdiğiniz hizmetin karşılığı olark bir anket ne bileyim bir puanlama cetveli ile naçizane bizlerde çorbaya tuz katabilsek. Çalışmalarınız da Sonsuz başarılar diliyor kalbi sevgi ve saygilarimi sunuyorum. Ahmet Dok . Uygulamalı tiyatro ve çocuk etkinlikleri öğrenciniz ? Bu süreçte bir terapi uzmanı gibi sürekli beni motive eden eğitim danışmanım sayın Ece Hocam a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

KAMİL SARAÇ

harika

ÜMİT AKBABA

Egitim sistemi ve hocalarımızın gercekten profofesyonel anlatımları cok guzel ve etkileyici .. Bir basarısızlık varsa benim yeterince calısmamadan kaynaklı oluguna eminim.

ÜMMÜGÜLSÜM ALTAY

Çok hızlısınız içten teşekkürler

KEZİBAN KILIÇASLAN

İlginiz için teşekkürler

TÜRKAN ERSOY

Vidoları izliyorum. Bu kadar sade, anlaşılır, net ve amaca yönelik anlattıkları için her iki hocaya da teşekkür ederim.

DEMET ÖZER

tanışdığımda söyleyecektim ama şimdi söylemek istiyorum.6 yaşında oğlum var ve hocamızı görür görer dediği ilk şey 'ben Onu çok sevdim oldu 'hocamızı sevgi ile selamlıyorum.

MUSTAFA YİĞİT ERDOĞAN

Çok basarilisiniz

KORAY ÖMER ERDURAK

Teşekkürler...

MERYEM ŞEVAL ADIGÜZEL

çok tatlısınız, başarılar!

EBRU İPEKSOY

İlginize teşekkürler

ZAFER OKUR

aldığımız eğitimden ufkumuz açılıp daha fazla insanlarla ilgilenerek onların karşısında bilgili olup bilgimizi onlarla paylaşarak daha gğzel yaşamak

AYDİLEK DİNER

Çok sabırlısınız benim gibi teknoloji özürlülerini bile idare edebiliyorsunuz

ŞENNAZ ŞAHİN

Elinize saglik ilgili kibar ekibiniz icin

ARZU ERSOY

Keyifli bir eğitim oluyor benim için

ÇETİN AKTAŞ

Aknet Asya ile birlikte çalışmamızda anahtar kişi Nihal Hanım olmuştu. Süreç boyunca emeği geçen herkesten ilgi, alaka ve yardım gördüm. Hocalarımız, Eğitim programlarımız profesyonelce birinci kalite de çalışıldı. Bu sertifikaların, hayatımıza, işimize, sosyal hayatımıza verim ve kalite katacağına inanıyorum. İlk günden son güne kadar bizler için çalışıp, emek sarf eden herkese teşekkür ederim. İyi varsınız, Sağlık ve başarı dolu çalışmalar dilerim. Çetin AKTAŞ Trafik, Sürüş ve Yol Güvenliği Uzmanı Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi - ANKARA

ALLA ARSLAN

Eğitim programı için ve emeğinize teşekkür ederim ?? Güzel bir süreç idi da daha fazla bilgi edinmek istiyorum koçluk konusunda :)

HASAN KARAKAVUK

Çok memnun kaldım.

MUSTAFA HEKİMOĞLU

ÖNCELİKLE YANLIŞ BİDİĞİM PEK ÇOK DOĞRUMUN VE DOĞRU BİLDİĞİM PEK ÇOK YANLIŞIMIN FARKINA VARDIM.BAŞLANGIÇTA ACABA DİYE YAKLAŞTIĞIM BU EĞİTİM ECZACILIK MESLEĞİMDEN TUTUNDA YAŞAMIMIN TÜMÜNE IŞIK TUTTUĞUNU GÖRÜYORUM.BUNUN İÇİN SEVGİLİ HOCALARIMA VE AKNET ASYAYA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

ALLA ARSLAN

Verdiğiniz eğitim için ve bilgi için teşekkür ediyorum

YASEMİN YILMAZ

Merhabalar, Henüz temel seviye ilk modüle göre yorumlamam gerekir ise (yeni başlangıç) anlatım gayet akıcı ve anlaşılır içerikde de öğretici temalar var diyebilirim. İlerleyen safhalarda da beklentimi fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum. Emek ve gayretleriniz için çok teşekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimle.

YAHYA MEMİŞ

SEFER HOCA VE DİLEK HOCA UYUMLU VE GÜZEL BİR EKİP OLMUŞ. SUNUMLARI DA GAYET BAŞARILI. KENDİLERİNİ BÜYÜK BİR KEYİFLE DİNLİYORUM. KENDİLERİNDEN ÇOK YARARLANDIĞIMI SÖYLEYEBİLİRİM. BANA FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI KAZANDIRDILAR. KENDİLERİNE VE TÜM EKİBİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM. VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

NAZAN ÖZÇELİK

sevgili SERENAY hocam , bana kayıt anı ile birlikte başlayan çok güzel bir süreç yasattınız .DİLEK ve SEFER hocalarım bilğinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim sevgiyle kalın, sınavda yanlış cevapladığım kısımları görebilme şansım var mı kendimi revize etmek açısından.

MUSTAFA ULUDAĞ

YAŞAM KOÇLUĞU eğitimim tamamlandı.Bundan sonraki hayatım eğitimde aldığım ilkeler üzerine şekillenecek.Belge formalitedir ekonomik kazanç yada kariyer için bu eğitimi almadım zatende 60 yaşadım ihtiyacımda yok ama dedimya yaşam şeklimi buna göre şekillendireceğim kısmetse.Eğitim süresince AKNET/ASYA sistemine hocalarım Sefer bey ve Dilek hanıma danışmanım özellikle Yonca hanıma ve Nihal hanıma çok teşekkür ederim.

KERİMAN AYHAN

Teşekkür ediyorum

GÜLSEV KAYALARLI

Yaşam koçluğu seminerine yeni katıldım telefonda benimle iletişim kuran Selen hanıma yaklaşımından ve ayrıntılı anlatımından dolayı teşekkür ediyorum heyecanla bekliyorum umarım beklentimi karşılar ve yeni pencereler açarım hayatımda

HASAN YAVAŞ

Başkent uluslararası bir sağlık kuruluşu olduğunu biliyorum. Sağlık hizmetlerinden yararlandığım gibi sayısız insanlarıda yönlendirdim ve çok memnun kaldılar. En önemlisi kurumsal oluşu ve evrensel değerler taşıyan bilim insanıyla bir sağlık kompleksi. Dolayısıyla bu kurumun bir parçası olan 'Aknet Asya ' güçlendirme veya Koçluk eğitimi almak istedim.

ARZU ŞİMŞEK

Hayatima katki saglafi

GÜLER GAYGUSUZOĞLU

Hocalarımızın yazılı ve sözlü sunumları gayet anlaşılır ve açık bir şekilde verilmişti. Kafamızda oluşan soru işaretleri veya anlaşılmayan durumlar bile örneklerle tekrar tekrar açıklanmaya çalışıldı. Hocalarımızın işinin ehli uzmanlar olması bu eğitim hizmetine olan güvenimizi arttırdı. Hocalarımızı yürekten tebrik ediyorum...

MUSTAFA ULUDAĞ

Program süreci iyi planlanmış canlı derslerde tamamlayıcı nitelikte bir kaç kez izlenip okunması çok doğru zira çok geniş anlam ifade eden cümleler bir okunuş yada izlemeden alaşılmıyor.

AYSEL ERSİN

Bilgi edinmek için birçok yere başvurdum. Hepsi de geri dönüş yaptılar, eğitim ücretleri de oldukça cüziydi; ama Ayşe Hanım'dan aldığım enerjiyi diğerlerinden alamadım. Bilgilendirdiği konular ve bilgilendirme şekli harikaydı. Bu işi ciddiyetle yaptığınız bariz belli. İşin aslı; yaşam koçluğunun gerçekten bu kadar derin, detaylı ve ciddi bir konu olduğunu izlediğim videolarla anladım. Biraz ürkmedim de değil. Birçok ilkeye uysam da eksiklerimi görmek azıcık kaygılandırdı beni:) Ama o kadar net ifade ediliyor ki anlatılanlar, açıklarımı kapatabileceğime inanıyorum. Gösterdiğiniz özen, konuları ele alışınızdaki samimiyet harika. Canlı yayınları beş gözle bekliyorum. Sevgiler:)

MUSTAFA ULUDAĞ

ON-LİNE OLARAK ALDIĞIM KOÇLUK EĞİTİMİM SONUNA YAKLAŞIRKEN 27 YILLIK JANDARMA KOMUTANLIĞI MESLEKİ BOYUNCA EDİNDİĞİM TECRÜBELER GÖSTERİYOR Kİ TSK SUBAY ASTSUBAY VE UZM.J.ÖĞRENCİ AKADEMİLERİNDE MUTLAKA KOÇLUK EĞİTİMLERİ ZORUNLU DERS OLARAK VERILMELI.AYRICA POLİS ÖĞRENCİLERİNE,GARDİYAN NAMZETLERİNE,GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURLARI NAMZETLERİ İLE SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ NAMZETLERİNE ZORUNLU OLARAK KOÇLUK EĞİTİMİ VERİLMESİNİN MESLEKLERİNİ İCRA EDERKEN REHBERLERİ OLACAĞINA INANANLARDANIM.ŞAYET BİR GÜN BENİ YETİŞTİREN KOMUTANLARIMA DENK GELİRSEM BU FİKRİMİ ILETECEĞIM.DERS OLARAK MÜFREDATLARA KONULMASINI TEKLİF EDECEĞİM. AKNETASYA ÇALIŞANLARINA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM.

NİLGÜN ŞENORMANCI

Henüz bu kurumla yeni tanıştım ama içerik ve uzman kişilerden eğitim almak benim içimi henüz başlamadan sevinç kapladı

MUSTAFA ULUDAĞ

Danışmanım Yonca hanıma iletişiminden ve sorun çözüm anlayışından cana yakınlığından çok teşekkür ederim.

MUSTAFA ULUDAĞ

Evde iki yaşam koçu namzeti varken tüm davranış biçimleri olumlu gelişti.Kardeşler arası çatışmazlıklar anneye saygı istek ve arzular ile duygu ve düşüncelerinde olumlu şekillendiğini söyleyebilirim.Iyiki sizle tanışıp bu eğitimi kabul etmişim.Emeği geçen AKNETASYA personeli ile değerli hocam DİLEK ve SEFER hocama teşekkür ederim.Birde sürekli yanımızda hissettiğim ve sorularım ile rahatsız ettiğim Yonca

MUSTAFA ULUDAĞ

Neredeyse 3 hafta oldu öylesine hevesli öylesine heyecanlı bir şekilde programı uyguluyorum ki bazen bana bakarak küçük oğlum ve torunumda bilgisayarda oyun oynamayı bırakıp öğrenci programlarına katılıyorlar demek ki ben onlar için güzel modelim.Elbette bu yine AKNETASYA programına katılmamın faydası.Şu anda kendimi öylesine geliştirdim ki çalışanlarımın problemlerini bile öteyelemiyorum.Onları can kulağı ile dinleyip sorunlarını çözüyorum demek ki ben bu sistemden bir şeyler öğreniyorum uyguluyorum.Tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

MELİKE ULUDAĞ

Mesleğime çok güzel katkı da bulunacağını düşündüğümden katıldım. İyi ki de katılmışım tavsiye ederim

SANİYE AKBULUT

gayet etkili ve başarılı bir eğitim oldu.Ayrıca akademi olarak bize yardımcı olan hocalarımız ve çalışan görevlilerimizin de ilgi ve yardımları asla göz ardı edilemez. Her şey için çok teşekkürler Aknet Akademi...

TEYFİK KIZILER

Eğitici akici

ŞİRİN HASANZADE

harika bir eğitim hocalarımız çok güzel anlatıyor. Çok memnun kaldım, arkadaşlarıma da tavsiye ettim.teşşekürler

MUSTAFA ULUDAĞ

Videoları izledikçe kendimi geliştirip motive ediyorum.Istekli izliyor bir çok kişisel gelişim eksikliğimide görüyorum demek ki öğreniyorum.Hocalarımı tebrik ediyorum anlatımlar sade ve anlaşılır biçimde akıcı iyi katılıyorum.

MUSTAFA ULUDAĞ

Kaydımızı yaptırdık gerçek hayatta zaten yaşam koçluğu yapıyormuşum şimdi ise belgeli yaşam koçu olacağım kızım Melikede kayıt oldu oda ziraat mühendisi bir evde iki koç olacağız elbette hemşehrim Yonca hanımın anlatım ve yönlendirmesi ile gelişti kararımız kendisine teşekkür ederim.

GÜL PINAR ÖZKANLI

Herşey çok iyi

MEHMET DENİZ KARAKÖY

Merhaba ben Deniz KARAKÖY .... Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimleri almak isteyen fakat kafasında soru işaretleri olan , birçok kurum ve kuruluş varken içlerinde seçim yaparken tereddütleri olan ,ve alacakları eğitimler ile beklentilerinin ne denli karşılanacağı hakkında eğitim almaları ve harekete geçmekte tereddüt eden arkadaşlarım için öncelikle bu yorumu yazıyorum. İnanın benimde kafamda sizin ki gibi birçok soru ve alacağım endişenin kapsamı ile alakalı bir çok kaygım vardı. Fakat Aknet Asya Akademi 'den eğitim danışmanım olacak Nihan hanım ile bir telefon görüşmesi yaptım. Görüşme sürecinde bana potansiyel bir müşteriden ziyade; almış olduğum eğitimden, gelecekle alakalı kariyer programımı ve almayı düşündüğüm eğitimlerden beklentilerimi, hangi eğitimi alırsam ; o eğitim programını iş ve sosyal yaşamıma nasıl adapte edip , ne gibi kazanımlarım olacağını çok samimi ve sahici bir sohbet eşliğinde ; doğru bildiğim yanlışları da düzeltip, kafamda ki tüm soru işaretlerini yanıtlayarak bir görüşme sağladık ve hiçbir program satışı yapmadan benim konuştuğumuz konular ve aldığım bilgileri değerlendirmem için düşünerek karar vermem üzerine telefon görüşmesini sonlandırdık. Sonrasında ben Yaşam Koçluğu eğitimi alma kararı verip çok kıymetli ve saygı değer eğitim danışmanım Nihan Hanım ile iletişime geçtim ve geldiğimiz noktada ; ben Dr. Dilek hocam ve Üstat Sefer Kaya'nın muazzam ders içeriği ve her sosyo-kültürel alt yapıdan gelen , akademik birikimi hangi seviye de olurda olsun a 'dan z' ye tüm kursiyerlerin anlayabilecekleri bir anlatım tarzı ve konulara yaklaşımlarıyla Üst Seviye Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimlerini de alarak başarıyla tamamladım. Demem o ki kafanızda soru işaretleri varsa lütfen eğitim danışmanlarıyla irtibat kurmaktan çekinmeyin ve usta eğitici kadrosunun donanımını araştırın. Dr . Dilek hanımın yayınlanmış okumaktan çok keyif alacağınız iki tane kitabı Sefer hocamızında alanında marka değeri olmuş ismi ile alacağınız eğitimlerin içerikleriyle ilgili ve uzaktan eğitim acaba ne denli verimli olur gibi kaygılara sakın kapılmayın. Ben başta Eğitim Danışmanım Nihan hanıma sonra tüm usta eğitimcilerimize bu form aracılığıyla şükran ve takdirlerimi sunmayı bir borç bilirim .... Aknet Asya Öğrenci Platformunun sorunsuz her mobil cihaz ve tüm bilgisayar türlerinde çalışan alt yapısı ile de her an her yerde eğitimlere ulaşım sağlama imkanı tanımasından ötürü ; emeği geçen her departman çalışanlarını teşbihte hata olmaz ayakta alkışlıyorum.... Bu arada hala İlişki ve Aile Danışmanlığı ile Eğitim Koçluğu Eğitimlerim hali hazırda devam etmekte.... Süpervizyon Eğitimlerinde tanışmak dileğiyle....

ESRA DEMİRAL

iyi

SUKRAN AKKAYA MELEK

aknetasya akademinin kadrosuyla verdıği emek ve hizmetlerıi cumlelerle anlatamıyorum kelimelere sığmaz puanlamayla anlatabilirim %100 mükemmel emek verdiğiniz her aşamanız için bu geçerli çok teşekkürr ederim gönlünüze sağlık..

HÜSEYİN ERHAN KAZAK

Selen hanım işinde çok başarılı iki günde beni ikna etti yaşam Koçluğu bile düşünmezsen NLP de almamı sagladı kendide çok teşekkür ediyorum.

BÜŞRA AYKUT

Teşekkürler her şey için.

NESİM KAÇAK

Çok faydalı bir hizmet kesinlikle herkes faydalanmalı

TAMER DEMİRCİOĞLU

Şu ana kadar videoları izliyorum ,canlı eğitimlere katıldım.Görüyorum ki; eğitmenlerimiz konusuna hakim ve tecrübeli kişiler.Bu bilgi ve tecrübelerini açık ve samimi bir şekilde öğrencilere aktarmaya çalışıyorlar.Konuya gayet ciddi bir yaklaşım içerisindeler.Ve en önemlisi ahlaki ve etik çerçeveye sıkı sıkı bağlılar.Bu çok güzel.İş ahlakına sahip olmak ve işi sahiplenmek... Teorik kısımı bitirince onunla da ilgili yorum yapacağım,şu ana kadar buradan eğitim almaya karar verdiğim için mutluyum.

YADİGAR ARSLAN

Hızlı dönüş için teşekkürler ?

AYŞEGÜL AYHAN

Heyecanlıyım yeni bilgiler öğrenmek ve bu aileye katılmak...

ÜMMÜHAN KAMİLE YAVUZ

Çok verimli olacağını düşünüyorum

ESİN ŞEN

Teşekkürler

ZÜLFİYE ŞİMŞEK

Dersler çok anlaşılabilir ve verimli geçiyor teşekkür ederim

RÜVEYDA AYSUN ÖNCÜL

Emeklerinize sağlık. Canlı yayınların çok verimli olduğunu düşünüyorum. Belki sonra daha uzun süreli son bir yayın yapılabilir.

ERCAN AKYOL

Yeni başlıyorum. Ama şimdiden ilgi ve güleryüzden memnunum Teşekkür ederim

LÜTFÜ MURAT ÜÇKARDEŞLER

eğitimden şimdilik memnunum teşekkür ederim. Saygılar.

SEVDAL EMEKLİLER

Anlatımlar çok güzel ve anlaşılır ,istediğim saman dinledim başarılı buldum

FERİT ARI

Müthiş

HALİL ÇAVUŞOĞLU

Sizinle mutluyum

UNSAL KUZAY

Bekleriz sizleride harika bir kurum.

FUNDA SONKUR

Harikaaaaaa cokmutluyum boyle bir egitim aldigim icinnn ve hocalar harikalarrr bu isii tam anlamiylaa biliyorlar

MURAT YAZIBAĞLI

Yeni katıldım. Derslere yeni başladım. Gayet memnunum. Teşekkürler

MEHMET SAİM GULAPOGLU

Kursa yeni başladım.. İlk videomu bitirdim. Guzel, akıcı ve ögretici olmuş... Ilk izlenimlerim guzel... Tavsiye ediyorum sizlere de...

ELİF BAŞ

Öncelikle eğitim danışmanım yonca hanım'a , ve değerli eğitmenlerimize teşekkür ederim. Güzel bir eğitimdi , şimdi sırada üst seviyede yaşam koçluğu eğitimi var ..

ATA YAHŞİ

Çok faydalı bir eğitim oldu. Herkese tavsiye edeceğim. Kişisel gelişimime katkısı inanılmazdı teşekkürler.

ESME FATMA OĞUZ

İyi günler Yonca Hanıma Teşekürler Kayıt yaparken çok güzel yönlendiyönlendirdi Tesekürlerimi İletirimBirinci modülü dinledim verici oldu Teşekürlerimi iletirim.

TUĞBA TONGİC

Super

FİSUN EVRENSEVDİ

Henüz yeni tanıştık sizinle.. İlerleyen zaman diliminde yorumları yazacağım..Ama öncelikli olarak danışmanım Sibel hanım mükemmel ?

MEHMET KÜÇÜKBEZİRCİ

Derslere henüz başladım. Umarım güzelliklere vesile olur.

GİZEM NUR UYSAL

İlgi, alaka ve desteğiniz için çok teşekkürler. İyi ki aranızdayım ?

SEVCAN ÖZER

başarılı program için teşekkür ederiz.

KEMAL OK

Güzel ve keyifli bir süreçti. Gerçekten güzel ve önemli kavramlar, yaklaşımlar öğrendim. Her iki hocaya da en içten teşekkürlerimi sunarım.

EBRU YILMAZ

teşekkür ederiz

NESLİHAN ÖZDEMİR

yeni başladım ve çok begeniyorum

NACİYE TAŞLIDERE

Aknet asyadan 3 farklı başlıkta eğitim aldim. Baska baska eğitim kurumlarından da eğitimler aldim ancak, Aknet asyadaki ciddiyet ve eğitim kalitesini doğrusunu isterseniz diğer kurumlarla kıyas bile etmeyeceğim. Ve özellikle danışmanım YONCA hanıma çok çok teşekkür ediyorum. Güler yüzü, tatlı dili ve pozitif enerjisi ile bana müthiş bir destek ve enerji verdi. Başta yonca olmak üzere Tüm Aknet ailesine teşekkürlerimle...?

MELİSA BAYSAL

Danışmanım Nihal Hanım'ın enerjisi ve ilgisi yetti sertifika programına katılmama :) Güzel olacağından eminim :)

ALPER ÖZKAN

İnsanın kendini geliştirebilme imkanı sunduğunuz bu güzel platformunuz için ayrıca teşekkür ederim söylenilecek çok şey varken kısa tutmayı tercih ediyorum saygılarımla . Alper Özkan

ÜMİT GİRGİN

Teşekkür ederim

AYŞE KADRİYE BAĞLAN

Selaaam

DURAN DEŞ

Merhaba. Yeni başlıyorum. Herkese başarılı bir dönem diliyorum. Selamlar Duran Deş

BİRNUR YILDIRIM

Ayşe hanım çok ilgili teşekkür ederim ona

SÜMEYRA ARARAT

Merhaba arkadaşlar ben başkent üniversitesinde yaşam koçluğu yasamkoclugu bir üst sevye ve eğitim koçluğu eğitimleri aldim ilgi ve çalışma sistemlerine bayıldım kendilerini tebrik ediyorum. Benimle ilgilenen bu yolda özelikle Ayşe pelit hanımında ilgsinden dolayi teşekkür ediyorum. Eğitimleride hiç suphesiz tavsiye ediyorum .Her alanda memnun kapılarınıza eminim.

AHMET BARAN AKAY

Eğitim kurumunuza katılmaktan dolayı huzurlu ve mutlu olduğumu bilmenizi isterim iyi ki varsınız...

NURŞAH KIZIL

Eğitimlere yeni başladım ama faydalı WE güzel bir Program bence

BARKIN BERKE

Telefondaki görüşmemizde hanımefendi gerçekten çok açıklayıcı ve bilgi vericiydi. Teşekkürler. Fırsat verdiğiniz için hepinize gönülden bir kez daha teşekkürler.

İBRAHİM OLGAÇ

Çok akıcı ve etkili bir anlatim teşekkür ederim

NEBAHAT GÜVEN

Yeni başlıyorum sizi seçtim..

ÖZLEM SÖĞÜTLÜ

sizden aldigim 3.egitim. herkese rahatlikla tavsiye edebilirim. guven veren bir kurum. Herkes isini ozenle yapiyor.

LADİN ÜNLÜ

sizi çok seviyorum!

GAMZE FIRAT ÖZTÜRK

Hocalarımıza çok teşekkür ediyorum hayatımıza değer kattılar yaşam yolumuzu aydınlattılar bu kadar profesyonel olacağını tahmin etmemiştim doğrusu Videolar pdf ler özenle hazırlanmış tekrar teşekkür ederim??❤️❤️Bu alanda Çalışacak arkadaşlarada başarılar dilerim??

LOKMAN ERGÜL

Eğitmen Dilek Hanım ve Sefer Beyin Hazırlamış oldukları ders modülleri oldukça iyi.

YAKUP ÜNAL

İyiyd

FATMA SOYSAL

Oyle birseye adim attimki.Dersleriniz bana oyle guzel oyrettiki.Her dinlemede beni daha iyi yetirsirdi..insan isterse her şeyi başarır.Ve guzel sunum guzel anlatim.Ve dinlerken hic yorulmadim..Tersine guzel birseyler oyrendim ..saygilarimla fatma soysal

AYNUR GÖRMÜŞ

Eğitim inanılmaz faydalı ve emek verilerek hazırlanmış. İleride ticari bir amaç için kullanır mıyım bilmiyorum ,ama herşeyden önce kişisel gelişimimiz için çok faydalı oldu . insan ilişkileri yönetiminde, mesleki yöneticiliğimde kullanıyorum.. Devamını da getirmek , üzerine daha da çalışmak istiyorum, bu konuda da sizlerden neler yapabileceğim konusunda geri bildirim almak isterim. selamlar sevgiler, emeklerinize sağlık

RESUL KILIÇ

Hayırlı geceler ben sakaryadan resul kılıç. Öncelikle tüm hocalarıma teşekkür ederim. Sizden eğitim aldığım için mutluyum . Inanın yaşam koçluğu eğitimlerine katıldıktan sonra kendime özgüvenin arttı. Istanbul daki yüz yüze eğitimine gelmeden önce acaba basarsbilirmiyim diyorsun. Ve ordaki atmosferi içime çektikten sonra ben bu işi başarırım dedim. Hele hele eğitmenlerimizin o güler yüzlerini gördükten sonra bu işi başarmamak eldemiki. Ordaki eğitmenler ve danışmanlara çok ama çok teşekkür ediyorum. Ve herkese hayırlı geceler diliyorum ve hayatınızdan huzur,mutluluk,sağlık eksik ol.asin tekrar hayırlı geceler

NACİYE YAŞAR KACİR

Çok faydalı bilgiler her insanın uygulaması gereken yani başkaları olmassa bile kendi yasam koçunuz olun

FATMA SOYSAL

Guzel bilgiler oyreniyorum. Oyrenmek ayip deyil .bu da beni gun gun daha iyi hazirliyor..harika anlatimlar

FÜSUN DOLKAY

hocalar cok ıyı cok bılgılı ogretmeye anlaşılmaya gayretlı cok beyendım

YUNUS EMRE SELÇUK

Temel Koçluk 6 bölüme kadar herşey gayet güzel video düzenleme,kırpma işlemi biraz daha kaliteli olabilirdi ama dinlerken sıkılmadım ve anlaşılır tavırlarla sergilendiği için aklımda kaldı teşekkür ederim Aknet Asya Diğer Bölümleride Olumlu Yönde Anlatmam Dileği İle...

ZEYNEP KAVUŞTUK

Yeniden doğmak gibi???

CEYDA GÜRSES

Eğitimime başladım,heyecanlıyım.Kendimi geliştirmek ve eğer mümkün olursa diğer insanlarla bilgilerimi paylaşmak istiyorum.

GÜLSELİ ÖZDEMİR

Böyle güzel bir yere kaydolduğum için çok mutluyum İyi ki varsınız ! ?

ŞAHİSMAİL AKKUŞTUR

Henüz eğitim sürecim devam ediyor ve bu hafta sınavım var. Maalesef bende Aknet Asya'da çok değerli hocalarımızdan eğitim almadan önce "yaşam koçluğunu" bir akıl verme işi gibi görüyordum. Şu ana kadar aldığımız eğitimde anladım ki ihtiyaç duyanlara yaşam desteğini yine ihtiyaç duyan kişinin yeti ve yeteneklerini geri yansıtarak tıpkı bir ayna gibi başka bir açıdan değerlendirmelerini sağlayıp onlara kendi yapabileceklerinin farkındalığını kazandırmak. Aknet Asya vermiş olduğu eğitim tekniği ile merak uyandırarak dersin sonuna kadar dikkat topluyor. Katılımcı arkadaşlara başarılar diliyor, bu alanda eğitimi kişisel gelişim yada çevresine faydalı olma düşüncesi ile almak isteyenlere de tecrübeli, alanında akademik uzman hocalarla desteklenmiş doğru adres olduğunu tecrübemle söylüyorum. Buradan ilk görüşmemizde bana tüm içtenliği ile şeffaf bilgi sunup kayıt yapmamı sağlayan Ayşe Hanım'a, öğrenci işlerinde her soruma cevap aldığım Fatma Hanıma, naif ve dolu dolu tecrübe kokan anlatımlarıyla Dilek KIRCAOĞLU ve Sefa KAYAOĞLU hocalarımıza çok teşekkür ediyorum.

FÜSUN DOLKAY

güzel

ÇİĞDEM IŞIKOĞLU

<3

RESUL KILIÇ

Sizinle çalışacağım için sevinçliyim

İLAHE ALİYEVA

Hos bulduk

SEVGİ YURT OSAN

Bugün başladım umarım iyi olcak

GÜLSÜM ALTINTAŞ

Bu imkanı bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederim. ??Formu Doldurun, Sizi Arayalım